Information about cookies

Close [x]

We use cookies and similar technologies, including for the purposes of: providing services, statistics. Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your end device. Remember that you can always change these settings. More information

  Main site  
Main site
Notice
Notice
Subject: Spektrum autyzmu - etiologia, diagnoza, wsparcie
Notice for: Radom Academy of Economics
Date of publication: 5/10/2022
Date of validity: 5/24/2022
Contents:
         Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam na kolejne niezwykłe wydarzenie organizowane przez Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Psychoterapii.

Termin spotkania: 16.05.2022 r. godz. 18.30

Miejsce spotkania: na platformie Microsoft Teams w zespole Koła Naukowego Psychologii Klinicznej i Psychoterapii

Kod dostępu: 2482owp

Temat spotkania: Spektrum autyzmu - etiologia, diagnoza, wsparcie 

Gość spotkania: Anita Wojtkiewicz - z zawodu psycholog, z diagnozy osoba w spektrum autyzmu. Za cel postawiła sobie obalać mity, szczególnie w kontekście dorosłych w ASC (Autistic Spectrum Conditions), ale również wszystkie te, które nieustannie tworzą się wokół tematyki autyzmu. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest w trakcie kursu na konsultanta psychoterapii pozytywnej transkulturowej w ramach LCPP. Aktualnie, zdobyte kwalifikacje stosuje głównie wspierając inne osoby w spektrum poprzez prowadzenie strony edukacyjnej/mini bloga na Facebooku – Psycholog na spektrum, prowadząc szkolenia oraz udzielając konsultacji psychologicznych w obszarze zdrowia psychicznego osób w spektrum autyzmu. Prowadzi również procesy diagnostyczne ADHD/spektrum autyzmu dla osób dorosłych w zespole z lekarzami psychiatrii. Prywatnie, żona, matka kota, zafascynowana Koreą Południową i podróżami do Azji. Ceni dobry sen i gwiaździste noce.

Zapraszam

Opiekun Koła Naukowego Psychologii Klinicznej i Psychoterapii

mgr Milena Durasiewicz   

      
Author: Urbańska Magda
Załączniki
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b42 Copyright (c) 2021 APR System