Information about cookies

Close [x]

We use cookies and similar technologies, including for the purposes of: providing services, statistics. Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your end device. Remember that you can always change these settings. More information

  Main site  
Main site
Notice
Notice
Subject: Agresja i przemoc-przyczyny, skutki i sposoby jej redukowania
Notice for: Radom Academy of Economics
Date of publication: 5/14/2022
Date of validity: 5/28/2022
Contents:
        Akademia Handlowa Nauk Stosowanych
Wydział Studiów Strategicznych i Technicznych
oraz Mazowiecka Komenda Policji z siedzibą w Radomiu i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu
Zaprasza na konferencję, Agresja i przemoc-przyczyny, skutki i sposoby jej redukowania, która jest elementem, realizowanego projektu dotyczącego Budowania bezpiecznych przestrzeni. Jedną z podstawowych przestrzeni społecznych życia dzieci i młodzieży, jest szkoła oraz inne placówki edukacyjne. W związku z tym istnieje potrzeba zapewniania dzieciom i młodzieży poczucia bezpieczeństwa w miejscu, w którym spędzają oni wiele godzin w ciągu dnia. Zapraszamy Państwa dyrektorów, psychologów, pedagogów, wychowawców, nauczycieli do udziału w konferencji organizowanej przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu, Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu oraz Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiuw Radomiu na temat: „Agresja i przemoc-przyczyny, skutki i sposoby jej redukowania”, która odbędzie się w dniu 19 maja 2022 roku w budynku Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu ul. Traugutta 61, Aula Auditorium Primum. Rozpoczęcie o godzinie 10. 00
Temat konferencji jest szczególnie bliski wszystkim pracującym w edukacji, gdzie agresja i przemoc uderza w swoje ofiary na różnych poziomach ich funkcjonowania, powodując osobistą tragedię wielu osób. W czasie konferencji eksperci przedstawią Państwu jak należy postępować w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia w czasie ataku uzbrojonego napastnika, zostaną ukazane motywy działania sprawców jak również formy pomocy ofiarom, zaprezentowane zostaną techniki redukcji stresu będącego przyczyną agresji i przemocy.

Link do zapisu:
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/21297/o//w/Radom
Zapraszamy::
Prof. AHNS dr Andrzej Gołębiowski

Prelegenci:
Dr Leszek Mellibruda
Psycholog społeczny i biznesu, autor 80 publikacji naukowych i ponad 250 publikacji popularnonaukowych. Oprócz prowadzenia szkoleń zajmuje się m.in. konsultingiem i promocją psychologii w TVP-Info, POLSAT-Wydarzenia, TVN BiŚ. Przez 2 lata był także współautorem cotygodniowej audycji Psychologia Biznesu – w radiu TOK FM.

prof. nadzw. dr hab. Mucha Dariusz 
 specjalista z zakresu fizjoterapii, wychowania fizycznego, odnowy biologicznej i rekreacji ruchowej. Autor i współautor ponad 200 publikacji naukowych z zakresu: rehabilitacji ruchowej, masażu, odnowy biologicznej, metod medycyny naturalnej, promocji zdrowia, korekcji wad postawy oraz sportu profesjonalnego. Recenzent 18 monografii i książek.


Dr Makuch Robert 
    specjalista z zakresu wychowania fizycznego, treningu sportowego, odnowy biologicznej i rekreacji ruchowej. Trener klasy mistrzowskiej w piłce nożnej oraz certyfikowany trener   UEFA A. Wykładowca polskich i zagranicznych uczelni. Autor i współautor ponad 50 publikacji naukowych z zakresu: teorii i praktyki piłki nożnej, wychowania fizycznego, promocji zdrowia oraz korekcji wad postawy. 
Dr Mucha Dawid 
specjalista z zakresu wychowania fizycznego, specjalista z zakresu fizjoterapii, odnowy biologicznej i rekreacji ruchowej. Uczestnik kilkunastu konferencji naukowych o zasięgu międzynarodowym i krajowym. Autor i współautor wielu publikacji w czasopismach naukowych polskich i zagranicznych. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii – oddział Małopolska.

      
Author: Urbańska Magda
Załączniki Program konferencji agresja i przemoc (6).docx
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b42 Copyright (c) 2021 APR System