Information about cookies

Close [x]

We use cookies and similar technologies, including for the purposes of: providing services, statistics. Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your end device. Remember that you can always change these settings. More information

  Main site  
Main site
Notice
Notice
Subject: Zapisy na warsztaty z American Corner Radom - 06.04.2021 do 13.04.2021
Notice for: Radom Academy of Economics
Date of publication: 3/30/2021
Date of validity: 7/31/2021
Contents:
        Cykl spotkań CZAS NA ZDROWIE
           Praktyki dla Studentów WSH w American Corner Radom
W ramach współpracy między Wyższą Szkołą Handlową w Radomiu a placówką edukacyjną American Corner w Radomiu zapraszamy na cykl warsztatów z zakresu psychosomatyki, dietetyki oraz psychologii. Warsztaty będą się odbywały w formie online. Udział w warsztatach daje możliwość zaliczenia części studenckich praktyk zawodowych na zasadach określonych przez Dziekana Wydziału. Kody dostępu do wydarzeń będą dostępne u opiekuna projektu mgr Mileny Durasiewicz. Kontakt: mdurasiewicz@wsh.pl 
Studenci Wydziału Nauk Społecznych, kierunek Pedagogika i Psychologia, studia I i II stopnia – mają możliwość zaliczenia 4 godzin praktyk, uczestnicząc w jednym warsztacie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmują Starostowie roczników. Termin przyjmowania zgłoszeń na warsztaty z Cyklu spotkań CZAS NA ZDROWIE na maj i czerwiec: od 6 kwietnia do 13 kwietnia 2021 roku. Studenci pozostałych kierunków, zaliczają praktyki – według decyzji właściwego Dziekana.
Terminy warsztatów:
18.05. 2021 godz. 10.30 	Oddech jako proces i jako narzędzie.
25.05. 2021 godz. 10.30 	Nie jesteś leniwy – o tym, że człowiek nie został stworzony do trenowania, a sformułowanie „siedzący tryb życia” stało się                         przysłowiowym chłopcem do bicia.
08.06. 2021 godz. 10.30	Głównym zadaniem ciała jest noszenie mózgu” T. Edison – w naukowy sposób o związku ruchu z mózgiem.
29.06.2021 godz. 10.30 	Glukoza, ketony i ryby – czy można nakarmić mózg?

Prowadząca warsztaty: 
dr Iwona Piątkowska - doktor nauk o kulturze fizycznej w zakresie nauk biomedycznych; dietetyk, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacjami kinezygerontoprofilaktyka i fitness oraz ćwiczeń psychorelaksacyjnych opartych na systemie Pilatesa. Od wielu lat uczestniczy, zarówno w charakterze prelegenta jak i słuchacza, w konferencjach naukowych oraz szkoleniach związanych z medycznymi aspektami aktywności ruchowej, dietoterapią i suplementacją. Współautorką publikacji naukowych w czasopismach naukowych i monografii. Wykładowca akademicki. Tłumacz języka angielskiego i niemieckiego.
Zapraszamy do udziału w wydarzeniach
Prof. WSH dr Andrzej Gołębiowski 
Kontakt: agolebiowski@wsh.pl
Mgr Milena Durasiewicz Kontakt: mdurasiewicz@wsh.pl

      
Author: Kopyt Agnieszka
Załączniki
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b32 Copyright (c) 2021 APR System